5G

Günümüzün yüksek bağlantı hızı ve minimum gecikme hızı ihtiyaçlarını karşılaması beklenen 5G, beşinci nesil iletişim altyapısı olarak özetlenebilir.

Elektrikli Otomobiller

Akaryakıt kaynaklarının azalması, çevre kirliliğini azaltma konusunda bilincin yaygınlaşması ve teknolojik gelişmelere bağlı olarak başarılı ürünlerin çıkması ile birlikte "elektrikli otomobiller" daha da yaygınlaşacak.

Akıllı Şehirler

Geleneksel şehir planlama ve yönetme araçlarının, 24 saat yaşayan ve ulaşılabilen, kontrol edilebilen, güvenli şehirlere dönüşmesi için yapılan çalışmaları yakından takip ediyorum.

Çevrimiçi Medya

Geleneksel medyada yer bulmak herkes için ne kadar zorsa, çevrimiçi medyada yer almak da o kadar kolay.

Bulut Bilişim

Kurumsal ya da bireysel tüketici olmak hiç fark etmiyor. Donanımlardaki yeterlilikler önemini gitgide kaybediyor. Veriler buluta taşınıyor ve taşınmaya devam edecek.

Akıllı Telefonlar

İçerisindeki kişisel asistan hizmeti, fotoğraf ve video kaydetme yetenekleri, sosyal medya uygulamalarını kontrol edebilme, iş uygulamalarını yönetebilme kabiliyetleri ile vazgeçilmezlerim listesinde akıllı telefonlar da var.

YouTubeweb

İlgi Alanlarım Bunlarla Sınırlı Değil

Hiç kuşkusuz ilgi alanlarım yukardakilerle sınırlı değil. Seyahat etmek, yemek yemek, otomobil sürmek gibi meraklarım da var.

YouTube platformunda incelet.com kanalım için içerikler üretmekten de çok hoşlanıyorum. İlerleyen zamanlarda YouTube'daki kişisel kanalım için de içerikler üretmeye başlayacağım.